ALLE SPONSORS >      ALLE ACTIES > 


EVENEMENTEN AGENDA
meer...

ACTUEEL AGENDA
meer...

TRAININGSHINDER
  
Trainingshinder 2017
  
meer...


 











© 2012-2016, Phanos
designed by 1man Ontwerp/

Bestuur

Functie Naam Email Foto
Voorzitter Bas Hoondert
Secretaris Wouter Hordijk
Penningmeester Gerard Hollestelle
Communicatie Sven Kuipers  
Accomodatie & kantine Denis Hageman  
Technische zaken baanatletiek Alexander van Altena  
Technische zaken loopatletiek Rink Alberda
Wedstrijdsecretariaat Agaath Bouwman-Stut
Wedstrijd- & vrijwilligersbeleid functie vacant


Raad van Advies

Functie Naam Email Foto
Raad van Advies Danny van der Eijk    
Jeroen van Erp  
Ruud Kok  
Allard van Pelt  
Hans Vetter  


Verenigingsmanager

Functie Naam Email Foto
Verenigingsmanager Ron Jansen


Algemene commissies

Functie Naam Email Foto
Ledenadministratie René Wessel  
Sportmassage Gerard Bouwman
Jeugdcommissie Eva Bettman  
Hans Hammink  
Wendy Hondema  
Ingrid Jansen  
Ron Jansen
Emma Kok
Janine Koopman  
Darja Mater  
Katja Musil
Urta Rozenstruik
Liselore Sauer  
Pupillen Coördinator Luuk Wagenaar
Junioren Coördinator Urta Rozenstruik
Combinatiefunctionaris Niels Bakker    
Jurycoördinator Alexander van Altena  
Dieneke Blikslager-Wieser  
Technische Zaken Wouter Hordijk
Daniël van Leeuwen  
100jaar Phanos Jubileum Agaath Bouwman-Stut
Tjerk Vellinga  
Ronald de Vogel  
Beheer clubrecords Stan Spangenberg  
Kantine Commissie Wouter Hordijk
Werkgroep Verenigingswerk Agaath Bouwman-Stut
Katja Musil
Esther Scheeren  
Website Admin Wouter Kievit
Guido Lührs
Redactie website Bas Hoondert
Sven Kuipers  
Jesse de Wit
Beheer Amsterdam Loopt Harder Guido Lührs
Jesse de Wit
Verkoop clubkleding Agaath Bouwman-Stut
Sponsorcommissie Denis Hageman  
Kas Commissie Allard van Pelt    
Vertrouwenspersoon Helene van Gorsel


Organisatie wedstrijden

Functie Naam Email Foto
EAP Indoor Amsterdam Wilbert Grootens  
Amelie Mabbutt  
Sabrina Miklavcic  
Jonathan Pengel
Bram van der Vos  
Phanos Boscross Domien Debruyne
Bart van Doesburg
Aldo Looijenga  
Ernst Rensink
Norbert Vis  
Jeroen van de Weijer  
Olympisch Stadionloop Helene van Gorsel
Jack Koninx
Hans Kuiper
Bram van der Vos  
Vondelparkloop Amelie Mabbutt  
Remyo Tielsema
Niek van Veen
Cor Vonk  
Jeroen Wit
Friday Night Run Sven Kuipers  
D-spelen Darja Mater    
Tjerk Vellinga  
Jesse de Wit
Onderlinge Werp Driekamp Ivo Klooster    
Bas van Ormondt  
Baancommissie Darja Mater  
functie vacant
Jesse de Wit
NK Cross Domien Debruyne
Bart van Doesburg
Aldo Looijenga  
Ernst Rensink
Norbert Vis  
Jeroen van de Weijer  
Uilenstede VU Polderloop Gwen Regelink  


Wedstrijdsecretariaten

Functie Naam Email Foto
Wedstrijdsecretariaat Thuis: Baan & Indoor Agaath Bouwman-Stut
Christel van den Eijnden  
Barry Smit  
Wedstrijdsecretariaat Thuis: Weg & Cross Ronald de Vogel    
Wedstrijdsecretariaat Uit - Senioren & Veteranen Wendy Visser  
Wedstrijdsecretariaat Uit - Jeugd: AB-Junioren Frederic Wieser  
Wedstrijdsecretariaat Uit - Jeugd: CD-junioren Martijn Hiensch
Wedstrijdsecretariaat Uit - Jeugd: Pupillen Marieke Stoffels  
Wedstrijdsecretariaat EAP Kaj Emanuel    



Organogram


 

 

 

 

 


Ogenblik a.u.b. ...