Bestuur en Commissies

Op deze pagina staan de bestuurs- en commissieleden en de verenigingsmanager van Phanos weergegeven. Naast de bestuurs- en commissieleden zijn ook de contactpersonen van de wegwedstrijden en wedstrijdsecretariaten opgenomen. Bij de verschillende functies zijn e-mail adressen opgenomen.

Bestuur / Commissies

Bestuur

Functie    Naam    Email    Foto
Voorzitter    VACATURE -
Taken verdeeld over bestuur
voorzitter@phanos.amsterdam     
Secretaris Sven Kuipers secretaris@phanos.amsterdam  
Penningmeester Maurice van der Wijst penningmeester@phanos.amsterdam
Communicatie Sven Kuipers communicatie@phanos.amsterdam  
Accomodatie & kantine Denis Hageman kantine@phanos.amsterdam  
Technische zaken baanatletiek Alexander van Altena baanatletiek@phanos.amsterdam
Technische zaken loopatletiek

VACATURE
Sven Kuipers a.i.

loopsport@phanos.amsterdam
Wedstrijd- & vrijwilligersbeleid Ronald de Vogel ronalddevogel67@gmail.com  



Raad van Advies

Functie Naam Email Foto
Raad van Advies Jeroen van Erp    
Ruud Kok  
Allard van Pelt  
Hans Vetter  



Verenigingsmanager

Functie Naam Email Foto
Verenigingsmanager   verenigingsmanager@phanos.amsterdam



Algemene commissies

Functie Naam Email Foto
Ledenadministratie   administratie@phanos.amsterdam
Stefan Geschiere  
Sportmassage Gerard Bouwman gerard@phanos.amsterdam
Jeugdcommissie Eva Bettman jeugdcommissie@phanos.amsterdam  
Wendy Hondema  
 
Wouter Kievit
Giulia Kühn
Darja Mater  
Katja Musil
Urta Rozenstruik
Junioren Coördinator Wouter Kievit cd@phanos.amsterdam
Urta Rozenstruik
Jurycoördinator Alexander van Altena juco@phanos.amsterdam
Dieneke Blikslager-Wieser  
Technisch manager Guido Bonsen technischmanager@phanos.amsterdam
       
   
   
Beheer clubrecords Stan Spangenberg clubrecords@phanos.amsterdam
Kantine Commissie Denis Hageman kantine@phanos.amsterdam
Werkgroep Verenigingswerk Agaath Bouwman-Stut verenigingswerk@phanos.amsterdam
Katja Musil
Esther Scheeren  
Website Admin Wouter Kievit webmaster@phanos.amsterdam
Redactie website Bas Hoondert nieuws@phanos.amsterdam
Sven Kuipers  
 
Beheer Amsterdam Loopt Harder

VACATURE
Sven Kuipers a.i.

amsterdamlooptharder@phanos.amsterdam
Verkoop clubkleding Agaath Bouwman-Stut clubkleding@phanos.amsterdam
Sponsorcommissie Sven Kuipers sponsoring@phanos.amsterdam  
Kas Commissie Allard van Pelt    
Vertrouwenspersoon Helene van Gorsel vertrouwenspersoon@phanos.amsterdam



Organisatie wedstrijden

Functie Naam Email Foto
EAP Indoor Amsterdam   amsterdam@eap-circuit.org  
 
   
Phanos Boscross Domien Debruyne boscross@phanos.amsterdam
Bart van Doesburg
Aldo Looijenga  
Koen Schalkwijk  

Eline Lam

Marco Caspers

 
Olympisch Stadionloop Helene van Gorsel olympischstadionloop@phanos.amsterdam
Jack Koninx
 Anneke van Hekken  
Vondelparkloop Carla Kalkhoven vondelparkloop@phanos.amsterdam  
Ronald de Vogel  
 Ramon Holtus  
 Bas Hoondert  
   
Friday Night Run

Marieke Wiersum

fridaynightrun@phanos.amsterdam  
D-spelen Darja Mater    
Tjerk Vellinga  
Jesse de Wit
Onderlinge Werp Driekamp Ivo Klooster    
Baancommissie Jesse de Wit baancommissie@phanos.amsterdam
NK Cross   nkcross@phanos.amsterdam  
 
   
   
   



Wedstrijdsecretariaten

Functie Naam Email Foto
Wedstrijdsecretariaat Thuis: Baan & Indoor Agaath Bouwman-Stut wedstrijdsecretariaat-thuis@phanos.amsterdam
Christel van den Eijnden  
Barry Smit  
Wedstrijdsecretariaat Thuis: Weg & Cross Ronald de Vogel wedstrijdsecretariaat-weg@phanos.amsterdam   
Wedstrijdsecretariaat Uit - Senioren & Veteranen Wendy Visser wedstrijdsecretariaat-baan@phanos.amsterdam  
Wedstrijdsecretariaat Uit - Jeugd: CD-junioren Martijn Hiensch wedstrijdsecr_juncd@phanos.amsterdam
Marieke Stoffels  
Wedstrijdsecretariaat Uit - Jeugd: Pupillen Marieke Stoffels wedstrijdsecr_pupillen@phanos.amsterdam  
Wedstrijdsecretariaat EAP      
Over Phanos overzicht