Bestuur en Commissies

Op deze pagina staan de bestuurs- en commissieleden en de verenigingsmanager van Phanos weergegeven. Naast de bestuurs- en commissieleden zijn ook de contactpersonen van de wegwedstrijden en wedstrijdsecretariaten opgenomen. Bij de verschillende functies zijn e-mail adressen opgenomen.

Bestuur / Commissies

Bestuur

Functie    Naam    Email    Foto
Voorzitter    VACATURE -
Taken verdeeld over bestuur
voorzitter@phanos.amsterdam     
Secretaris Sven Kuipers secretaris@phanos.amsterdam  
Penningmeester Maurice van der Wijst penningmeester@phanos.amsterdam
Communicatie Sven Kuipers communicatie@phanos.amsterdam  
Accomodatie & kantine Denis Hageman kantine@phanos.amsterdam  
Technische zaken baanatletiek Alexander van Altena baanatletiek@phanos.amsterdam
Technische zaken loopatletiek

VACATURE
Sven Kuipers a.i.

loopsport@phanos.amsterdam
Wedstrijd- & vrijwilligersbeleid Ronald de Vogel wegatletiek@phanos.amsterdam  

Raad van Advies

Functie Naam Email Foto
Raad van Advies Jeroen van Erp    
Ruud Kok  
Allard van Pelt  
Hans Vetter  
 

Algemene commissies

Functie Naam Email Foto
Ledenadministratie  Vacature administratie@phanos.amsterdam
   
Sportmassage Gerard Bouwman gerard@phanos.amsterdam
Jeugdcommissie   jeugdcommissie@phanos.amsterdam  
   
 Lydia de Wit
Maaike Oosterhof
Giulia Kühn
Janine koopman  
Katja Musil
Urta Rozenstruik
Junioren Coördinator   cd@phanos.amsterdam
Urta Rozenstruik
Jurycoördinator   juco@phanos.amsterdam
Dieneke Blikslager-Wieser  
Technisch manager Guido Bonsen technischmanager@phanos.amsterdam
       
   
   
Beheer clubrecords Stan Spangenberg clubrecords@phanos.amsterdam
Kantine Commissie Denis Hageman kantine@phanos.amsterdam
Werkgroep Verenigingswerk Agaath Bouwman-Stut verenigingswerk@phanos.amsterdam
Katja Musil
Esther Scheeren  
Website Admin Wouter Kievit webmaster@phanos.amsterdam
Redactie website   nieuws@phanos.amsterdam
Sven Kuipers  
 
Beheer Amsterdam Loopt Harder

VACATURE
Sven Kuipers a.i.

amsterdamlooptharder@phanos.amsterdam
Verkoop clubkleding Agaath Bouwman-Stut en Clarice Leito clubkleding@phanos.amsterdam
Sponsorcommissie Sven Kuipers sponsoring@phanos.amsterdam  
Kas Commissie Allard van Pelt    
Vertrouwenspersoon   vertrouwenspersoon@phanos.amsterdam



Organisatie wedstrijden

Functie Naam Email Foto
EAP Indoor Amsterdam   amsterdam@eap-circuit.org  
 Urta Rozenstruik
   
Phanos Boscross Domien Debruyne boscross@phanos.amsterdam
Bart van Doesburg
Aldo Looijenga  
Koen Schalkwijk  

Eline Lam

 
Olympisch Stadionloop Ronald de Vogel olympischstadionloop@phanos.amsterdam
Jack Koninx
 Anneke van Hekken  
Vondelparkloop   vondelparkloop@phanos.amsterdam  
Ronald de Vogel  
 Ramon Holtus  
   
   
Friday Night Run

Marieke Wiersum

fridaynightrun@phanos.amsterdam  
D-spelen Darja Mater    
Tjerk Vellinga  
Jesse de Wit
Onderlinge Werp Driekamp      
Baancommissie Jesse de Wit baancommissie@phanos.amsterdam
NK Cross   nkcross@phanos.amsterdam  
 
   
   
   

 



Wedstrijdsecretariaten

Functie Naam Email Foto
Wedstrijdsecretariaat Thuis: Baan & Indoor Agaath Bouwman-Stut wedstrijdsecretariaat-thuis@phanos.amsterdam
   
Barry Smit  
Wedstrijdsecretariaat Thuis: Weg & Cross Ronald de Vogel wegatletiek@phanos.amsterdam  
Wedstrijdsecretariaat Uit - Senioren & Veteranen Wendy Visser wedstrijdsecretariaat-baan@phanos.amsterdam  
Wedstrijdsecretariaat Uit - Jeugd: CD-junioren   wedstrijdsecr_juncd@phanos.amsterdam
Marieke Stoffels  
Wedstrijdsecretariaat Uit - Jeugd: Pupillen Marieke Stoffels wedstrijdsecr_pupillen@phanos.amsterdam  
Wedstrijdsecretariaat EAP      
Over Phanos Overzicht